Autoservis

Autoservis IKA nabízí komplexní a služby pro motoristy, opravuje spolehlivě vozy všech značek. Náplní práce servisu je nalézání a odstraňování závad v automobilech.

Firma má k dispozici značkově a moderně vybavenou autodílnu, pro hledání příčin poruch vozidla používá moderní autodiagnostiku. Zajišťuje pravidelné prohlídky vozidel a odstranění nalezených závad. Mechanici vždy majitele vozu upozorní na potencionální možné problémy, které přináší opotřebování jednotlivých částí stroje. Dále se zde provádí výměna oleje a filtrů, je možno požádat o zabudování různých systémů – např. tempomatu, bluetooth, handsfree, navigace apod.

Součástí autoservisu jsou:

  • Mechanické práce

Generální opravy motorů a převodovek, výměna tlumičů, opravy brzd a všech podvozkových částí, montáž alarmů a centrálu, testy řídících jednotek motorů, přípravy na STK a vyřízení STK aj.

  • Karosářské práce

Opravy karoserií osobních automobilů, opravy bez poškození laku, opravy karoserií po kroupách, úpravy karoserií a doplňků aj.

  • Autoelektrika

Diagnostikování závad a opravy elektronických automobilových jednotek, kontrola stavu alternátorů, opravy a repase startérů, opravy řídících jednotek tachometrů a airbagů, montáže, opravy a kontroly alarmů, imobilizérů, pagerů, centrálních zamykání atd.

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.

Autocentrum IKA, s.r.o.
Dopravní 1578
Moravské Budějovice

info@autocentrumika.cz
+420 568 420 800